Na targach IEM Katowice 2018 pojawi się Lioncast oraz OPTIMUS. Obie firmy będą miały połączone stoisko A7 i zapewnią wiele atrakcji dla odwiedzających. Lioncast zaprezentuje najnowsze słuchawki oznaczone symbolem LX20. Podczas IEM przedstawiona zostanie także myszka LM50. Firma OPTIMUS zapowiedziała pokazy gamingowych komputerów. Gracze będą mogli przetestować urządzenia w strefie Free2Play.

Na stoisku Lioncast i OPTIMUS zorganizowany zostanie konkurs na najlepszy cosplay. Na zwycięzcę czekają cenne nagrody o łącznej wartości ponad 8 000 złotych: komputer OPTIMUS, gamingowy sprzęt Lioncast, fotel QUERSUS, monitor LG oraz 1 000 złotych w gotówce. Zdobywca pierwszego miejsca zostanie wyłoniony w głosowaniu internautów

Organizatorzy zapowiadają liczne turnieje w CS:GO i League of Legends oraz inne atrakcje, w których do zgarnięcia będą gadżety i sprzęt obu producentów.

Stoisko odwiedzi Staszek „Tips” Wiertelka, znany z ekstremalnych modyfikacji komputerów. Tips zaprezentuje unikatową jednostkę opartą na podzespołach OPTIMUS. Na arenie pojawi się również popularny Youtuber – Patryk „ROJO” Rojewski. Odpowie on na pytania uczestników wydarzenia podczas Q&A oraz weźmie udział w specjalnych aktywnościach na scenie stoiska. Lioncast i Optimus wspierają także kampanię #PomaGrajmy, organizowaną przez Fundację DKMS. Na stoisku znajdzie się punkt, w którym odwiedzający będą mogli zamówić pakiet rejestracyjny do bazy Dawców szpiku i komórek macierzystych.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments