Firma Komputronik ogłosiła, że w ten weekend rozpocznie się drugi sezon świetnego wydarzenia, jakim jest Liga Komputronik Gaming. Już 10 i 11 września odbędą się pierwsze rozgrywki, a do walki staną mieszkańcy Wrocławia. Strefa graczy dostępna będzie w Centrum Handlowym Magnolia Park. W ramach pierwszego przystanku Ligi odbędą się turnieje League of Legends, Hearthstone oraz mecze 2vs2 w Counter-Strike: Global Offensive i Fifa16.

Gracze, którzy chcą wziąć udział w rozgrywkach, muszą przyjść do CH Magnolia w sobotni poranek, o godzinie 9:00 i zgłosić siebie lub drużynę. Zgodnie z ideą Ligi, zawodnicy muszą być mieszkańcami Wrocławia lub pochodzić z jego bliskiej okolicy (do 50 km od miasta). W ten sposób zwycięzcy staną się reprezentantami miasta, którzy staną do walki w finale sezonu.

Tradycyjnie zaplanowano także atrakcje dla kibiców. Będą oni mogli skorzystać z symulatorów samochodowych Dirt Race oraz wziąć udział w turniejach z nagrodami. Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą youtuberzy: Tivolt, Ziemniak i Seto.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments