Tajwańska firma Lian Li zaprezentowała kolejną obudowę w swojej ofercie – PC-Q39G. Jest to tak naprawdę udoskonalona wersja modelu PC-Q37, jednakże posiadają troszkę większe wymiary. Tym samym w obudowie prócz płyt mini-ITX, zmieszczą się również ATX. Producent chciał tym ruchem zachować względnie wygląd mini-ITX, jednocześnie pozwalając użytkownikom na więcej swobody w kwestii płyt głównych.

Lian Li PC-Q39 posiada wymiary 346 × 252 × 348 (długość x szerokość x wysokość) milimetrów i waży 5.3 kilograma. Obudowa została wykonana z grubego szorstkiego aluminium. Na lewym boku umieszczono hartowane szkło, co ma pozwolić na wgląd od wnętrza. Jest to ukłon w stronę osób, zajmujących się moddingiem komputerowym. Do zestawu dołączono filtry przeciwkurzowe.

Obudowa posiada dwie komory. W tej po prawej stronie jest miejsce dla zasilacza, dysków SSD, dysków HDD, chłodzenia wodnego. W kwestii tego ostatniego, to producent przygotował specjalne miejsce na montaż. W komorze po lewej stronie można zamontować płytę główną oraz kartę graficzną o długości do 320 milimetrów.

Panel górny posiada dwa wejścia USB 3.1, USB 3.1 Typu C, dwa złącza mini-Jack oraz włącznik zasilania. Producent umożliwia zamontowanie następujących wentylatorów: 2 x 120mm (na górze), 2 x 120mm lub 140mm (na dole)

Sugerowana cena obudowy ma wynosić 219,99 Euro, czyli około 950 zł.


ŹRÓDŁOanandtech.com
Poprzedni artykułDestiny 2 otrzymało oficjalny zwiastun premierowy
Następny artykułGOG.com uruchomiło Weekly Sale: D&D legends and modern classics
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments