Lian Li PC-Q39G – czy to jeszcze jest obudowa mini-ITX?

0

Tajwańska firma Lian Li zaprezentowała kolejną obudowę w swojej ofercie – PC-Q39G. Jest to tak naprawdę udoskonalona wersja modelu PC-Q37, jednakże posiadają troszkę większe wymiary. Tym samym w obudowie prócz płyt mini-ITX, zmieszczą się również ATX. Producent chciał tym ruchem zachować względnie wygląd mini-ITX, jednocześnie pozwalając użytkownikom na więcej swobody w kwestii płyt głównych.

Lian Li PC-Q39 posiada wymiary 346 × 252 × 348 (długość x szerokość x wysokość) milimetrów i waży 5.3 kilograma. Obudowa została wykonana z grubego szorstkiego aluminium. Na lewym boku umieszczono hartowane szkło, co ma pozwolić na wgląd od wnętrza. Jest to ukłon w stronę osób, zajmujących się moddingiem komputerowym. Do zestawu dołączono filtry przeciwkurzowe.

Obudowa posiada dwie komory. W tej po prawej stronie jest miejsce dla zasilacza, dysków SSD, dysków HDD, chłodzenia wodnego. W kwestii tego ostatniego, to producent przygotował specjalne miejsce na montaż. W komorze po lewej stronie można zamontować płytę główną oraz kartę graficzną o długości do 320 milimetrów.

Panel górny posiada dwa wejścia USB 3.1, USB 3.1 Typu C, dwa złącza mini-Jack oraz włącznik zasilania. Producent umożliwia zamontowanie następujących wentylatorów: 2 x 120mm (na górze), 2 x 120mm lub 140mm (na dole)

Sugerowana cena obudowy ma wynosić 219,99 Euro, czyli około 950 zł.


Please Login to comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o