W dniach 18-19 listopada 2017 roku odbył się turniej Legion GTX Challenge. Brało w nim udział osiem drużyn z całej Europy. Potyczki miały miejsce w Paryżu w takich grach, jak: Destiny 2, Overwatch, Rocket League, Rainbow 6 Siege, Project CARS 2, PES 2018 oraz PlayerUnknown’s Battlegrounds. Rywalizowano również składając komputery na czas.

Legion GTX Challenge

Zwycięzcami okazała się drużyna z Niemiec w składzie Lost Aiming, Tweeday, Nookyyy oraz P4wnyhof. Kolejne miejsca na podium zajęła Wielka Brytania oraz drużyna reprezentująca państwa nordyckie. Polacy niestety nie powtórzyli sukcesu z 2015 roku i ostatecznie ukończyli rywalizację na miejscu czwartym.

Wszyscy zawodnicy rozgrywali swoje mecze na najnowszych komputerach Lenovo stworzonych dla wymagających graczy komputerowych. Lenovo Legion Y920 Tower to komputer gotowy do obsługi do VR i wyposażony w kartę graficzną GeForce GTX 1080, który w połączeniu z monitorem Lenovo Y27g z zakrzywionym ekranem tworzą idealną platformę dla najnowszych gier. Lenovo Legion Y920 to 17-calowy wydajny laptop z kartą graficzną GeForce GTX 1070.