By uczcić Święto Zakochanych, graficy z Bloober Team nadali klasycznej sztuce horrorowego sznytu. Inspirację zaczerpnięto ze znanych romantycznych dzieł sztuki. Ukazano je tak, jak mogłyby wyglądać, kiedy znalazłyby się w ich nadchodzącej produkcji – Layers of Fear: Legacy. Ujawniono również interesujące fakty bazujące na informacjach pozyskanych w procesie dystrybucji poprzednich tytułów pod marką Layers of Fear.

Layers of Fear: Legacy - Walentynki

Bloober Team zebrało również ciekawe dane. Według statystyk niema połowa grających w Layers of Fear to kobiety. W dodatku informacje zwrotne od graczy wskazały, że osoby, które lubią gry z gatunku horror, chętnie zapoznają swoje drugie połówki z tytułami, które przypadły im do gustu.

Layers of Fear: Legacy - Walentynki

Layers of Fear: Legacy zabiera graczy w podróż przez rojenia malarza, który powoli popada w szaleństwo. Zwiedzając posiadłość artysty, która może zmienić się i przeobrazić w każdej chwili, doświadczą wizji rodem z koszmarów i poznają tajemnice malarza, by pomóc mu stworzyć jego największe dzieło – prawdziwe Magnum Opus.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments