Premiera gry KURSK będzie miała miejsce 11 października 2018

0

Jujubee S.A. ma zaszczyt ogłosić, że  gra KURSK ukaże się na rynku już 11 października 2018 roku. Tytuł ukaże się w dwóch wersjach: standardowej i kolekcjonerskiej. Pierwsza będzie zawierać unikatowy artbook w formie PDF do pobrania oraz ścieżkę dźwiękową. Druga będzie posiadać to co edycja standardowa oraz  dodatek Kengir, grę planszową KURSK: The Board Game do samodzielnego wydruku, a także nowelkę “O.R.P.” w formie ebooka.

Cena podstawowa wersji standardowej to 30€ zaś edycji kolekcjonerskiej 40€. Jeszcze w czerwcu rozpocznie się przedsprzedaż tytułu.

Na festiwalu Pixel Heaven w Warszawie – oprócz możliwości zaprezentowania dokonań spółki i spotkań przy firmowym stoisku, uczestnicy wydarzenia mogli wziąć udział w atrakcyjnym konkursie. Każdy kto spróbował swoich sił w mini-grze z KURSKA miał szansę zdobyć wyjątkową grę planszową “KURSK: The Board Game”. Konkurs cieszył się olbrzymim zainteresowaniem uczestników.

KURSK KURSK KURSKKURSK będzie pierwszą, pełnoprawną grą paradokumentalną w historii. Tytuł będzie się koncentrował na tragedii rosyjskiego atomowego okrętu podwodnego, który zatonął na morzu Barentsa w sierpniu 2000 roku. Fabuła gry będzie w większości oparta na faktach, dzięki czemu gracze zyskają możliwość bardziej szczegółowego zapoznania się z dramatyczną historią okrętu oraz przeżycia ekscytującej przygody.