KURSK otrzymuje ogromną aktualizację od twórców

0

Studio Jujubee wydało dużą aktualizację do gry KURSK. Postanowiono poprawić większość błędów słuchając swojej społeczności jak i recenzji na Steam. Udoskonalono obecne animacje oraz dodano sporo nowych. Twórcy poprawili także interfejs gry, przez co jest on teraz bardziej przyjazny dla użytkownika. Ulepszono elementy wizualne, a także dodane nowe elementy gameplay’owe.

Nie zabrakło również poprawek związanych z udźwiękowieniem gry. Kolejną bardzo ważną poprawką jest szybsze wczytywanie gry pomiędzy sekcjami. Do tej pory była to jedna z poważniejszych wad gry.

Twórcy zaktualizowali także cyfrowy artbook gry KURSK, który zawiera obecnie aż 117 stron grafik koncepcyjnych postaci, sekcji, łodzi, lokacji, sprzętu i wielu innych.

Jujubee bierze udział w nadchodzącej Zimowej wyprzedaży Steam, oferując niewielką zniżkę na Kurska i jego gry planszowej w formie DLC. Deweloperzy pracują także nad wprowadzeniem Kurska zarówno na Linuksa, jak i na Maca z przewidywaną datą premiery w pierwszym kwartale 2019 roku.