Kto zwycięży w Minorach regionu CIS oraz europejskiego?

0
Źródło: HLTV.org
Źródło: HLTV.org / Minor CIS - Intel Extreme Masters Katowice 2019

Już dzisiaj poznamy zespoły, które będą mogły się cieszyć z awansu do turnieju głównego, Intel Extreme Masters Katowice 2019.

Region CIS:

W pierwszym meczu regionu CIS, Team Spirit zagrał z zespołem Gambit Esports (w chwili pisania tekstu, trwał mecz). W drugim meczu, tego samego regionu, AVANGAR zagra z rosyjską drużyną – Winstrike Team.

Patrząc na drużyny, które walczą o zwycięstwo, w fazie play-off można powiedzieć, że doskonale radzi sobie zespół z Rosji – Winstrike Team. Wygrali wszystkie swoje trzy mecze, będąc najlepszym zespołem w swojej grupie B. Również ze świetnej strony pokazał się zespół Team Spirit, wygrywając dwa mecze.

Region Europy:

Jeśli chodzi o region Europy, to tutaj będziemy mieli dość ciekawy pojedynek, francusko-serbski. Team Vitality zagra przeciwko drużynie Valiance&Co, a następnie fiński zespół ENCE Esports podejmie duńskie North.

Tutaj na pewno są dwa zaskoczenie, chodzi o drużyny Mousesports i Optic Gaming, które nie zagrają na turniejach w Katowicach. Na pewno z dobrej strony pokazują się inne zespoły. Bardzo dobra forma zespołów, które już dzisiaj mogą awansować na turniej Intel Extreme Masters.

 


Please Login to comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o