Koniec działalności Polaków w Virtus.pro!

1
104
Fot. Beyond the Summit / Todd Gutierrez

Tego mogliśmy się spodziewać, o tym było już wiadomo jeszcze przed turniejem cs_summit 5, ale teraz jest to oficjalna informacja. Organizacja Virtus.pro rozstaje się z Jakubem “Kubenem” Gurczyńskim jak i jego podopiecznymi. Za polską formację do organizacji wchodzą zawodnicy reprezentujący AVANGAR, którzy grali m.in w finale tegorocznego Majora w stolicy Niemiec.

Wyniki, wyniki i jeszcze raz wyniki, które nie do końca były takie, jakie być powinny przeważyły na tym, że to właśnie polski skład musiał ustąpić miejsca Kazachom, którzy teraz będą reprezentować barwy pomarańczowo-czarne z logiem “Niedźwiedzia”. Rosyjska organizacja i zawodnicy z Polski współpracowali ze sobą od pięciu lat, zaczęło się w 2014 roku, a zakończyło się dzisiaj, w zasadzie pod koniec 2019 roku. Przez wiele lat, mogliśmy oglądać różne momenty gry polskiej formacji w Virtus.pro, ale jednak rosyjska organizacja podjęła decyzję o tym, aby zakończył wieloletnią współpracę z Januszem “Snaxem” Pogorzelskim oraz jego kolegami i trenerem.

Dla byłych już zawodników z Polski reprezentujących Virtus.pro, cs_summit 5 było ostatnim turniejem w rosyjskiej organizacji.

Jednak trzeba przyznać, że polski skład Virtus.pro napisał piękną historię w dziejach polskiego CS:GO i za to im wypada podziękować.

Tylko jeszcze pojawia się jedno, zasadniczne pytanie, czy Janusz “Snax” Pogorzelski i jego koledzy oraz trener będą szukać nowej organizacji? Tego na razie nie wiadomo.

Skład Virtus.pro reprezentowali:

Janusz “Snax” Pogorzelski
Michał “MICHU” Müller
Michał “Snatchie” Rudzki
Arkadiusz “Vegi” Nawojski
Tomasz “Phr” Wójcik


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] wiadomo, rosyjska organizacja Virtus.pro pewien czas temu pożegnała się z piątką polskich zawodników. W ich miejsce wszedł cały skład ówczesnego AVANGAR. Zmiana ta była spowodowana słabymi […]