Organizatorzy Game Music Festival udostępnili krótki wywiad z Jesper Kyd. Jest to jeden z bardziej utalentowanych kompozytorów muzyki do gier. Obecnie posiada on ponad 20-letnie doświadczenie w swojej pracy. I wielu przypadkach potrafi zaskoczyć świeżym podejściem do komponowanej przez siebie muzyki. Warto nadmienić, że jest autorem ścieżek dźwiękowych do gier: Assassin’s Creed II, czy serii Hitman.

Jesper Kyd będzie obecny podczas Game Music Festival 2019 w czasie trwania sesji Symphony of Shadows. Impreza odbędzie się w dniach 18 – 19 października 2019 roku.


Poprzedni artykułV4 Future Sports Festival – Budapest 2019 – podstawowe informacje
Następny artykułCORSAIR VENGEANCE LPX DDR4 4866 MHz – nowe moduły pamięci
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.