Warsaw Games Week 2017 już niedługo. Organizatorzy przygotowali dla najmłodszych rozbudowaną strefę junior. Będzie ona przygotowana w hali numer 3 w warszawskim EXPO XXI. Partnerem tej rozbudowanej strefy został E.Wedel, co pozwoliło na zwiększenie liczby atrakcji dla najmłodszych. Na miejscu dzieciaki będą mogły pograć w takie gry, jak: Sonic Forces, LEGO Marvel Super Heroes, LEGO Ninjago Movie, LEGO City Tajny agent, LEGO Worlds.

Warsaw Games Week 2017 - strefa junior dla najmłodszych

Oprócz gier dostępnych na PlayStation 4, znajdzie się również wiele innych atrakcji. Warto tutaj wspomnieć o malowaniu twarzy, konkursach, stołach z klockami LEGO oraz miejscach, w których można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Dodatkowo strefę odwiedzą goście specjalni, m.in. youtuberzy Yoczook, Vertez i BorysGra!

Warsaw Games Week 2017 - strefa junior dla najmłodszych

W tym roku po raz pierwszy Strefa Junior zostanie podzielona na dwie, a każda z nich dostarczy innych atrakcji

  • Warsztaty z robotyki dla młodszych dzieci – poprzez warsztaty z robotyki dostosowane do możliwości nawet najmłodszych dzieci staramy się rozwijać kluczowe umiejętności XXI wieku w formie dobrej zabawy. Zajęcia rozwijają umiejętności podstaw programowania, myślenia projektowego, a dzięki temu, że odbywają się podczas dobrej zabawy, dzieci chętnie uczestniczą w procesie nauki.
  • Mindflex – urządzenie składające się z zestawu czujników przytwierdzanych na czoło i w okolicy ucha, które dokonują pomiarów fal mózgowych i za ich pomocą pozwalają przesuwać drobne przedmioty! Całość zabawy polega na skupianiu myśli, które sprawią, że dany przedmiot będzie się unosić. Gra została stworzona do wykorzystania umiejętności koordynacji fizycznej i psychicznej. Możliwość konfiguracji toru przeszkód po którym porusza się piankowa kulka sprawia, że gra daje mnóstwo radości i długo się nie nudzi
  • Knoocker – interaktywna ścianka, która pozwala na grę przy pomocy niemalże każdej piłeczki. Jest to świetne i niezapomniane przeżycie zarówno dla starszych jak i młodszych graczy. Zasady gry są banalnie proste – uczestnik musi trafić piłką w element gry komputerowej, która jest wyświetlona na interaktywnej ściance. Gra dostarcza wiele radości, wspierając przy okazji aktywność fizyczną.

Warsaw Games Week 2017 - strefa junior dla najmłodszych

To tylko kilka atrakcji, które znajdziecie w Hali nr 1. Dodatkowo pojawią się ogromne klocki, z których będzie można budować wymyślne konstrukcje zaś w przeszłość przeniosą nas dostępne automaty Arcade wyposażone w kultowe klasyczne gry. Nie zabraknie drukarek 3D z możliwością wydrukowania ciekawych przedmiotów, pokazów eksperymentów „W krainie zimna” z wykorzystaniem suchego lodu oraz ciekłego azotu. Dla młodych fanów wirtualnej rzeczywistości pojawi się także możliwość zagrania na Oculus Rift.


Poprzedni artykułHumble Bundle z promocją Humble Software Bundle 2
Następny artykułWarsaw Games Week 2017 i ogromna strefa firmy Ubisoft
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.