Warsaw Games Week 2017 zaczyna się już dzisiaj. Tracer GAMEZONE postanowił ujawnić atrakcje przewidziane dla osób odwiedzających stoisko. Będzie to świetna okazja do przetestowania najnowszych produktów Tracer GAMEZONE. Będą to słuchawki Thunder 7.1, najnowsze modele z katalogu gamingowych myszek i klawiatur. Nie zabraknie również innych peryferiów.

Stoisko będzie obfitowało w gry. Jedną z nich będzie hiperrealistyczna, survivalowa i taktyczna strzelanka Escape from Tarkov. Jej akcja dzieje się w fikcyjnym, rosyjskim mieście, które stało się teatrem działań wojennych dwóch frakcji najemników. Zadaniem graczy jest ucieczka z tytularnego Tarkova, ze świata, w którym każdy dba wyłącznie o własne życie. Chętni do zmagań o cenne nagrody będą mogli wykazać się swoimi umiejętnościami w turniejach 1 na 1 i 2 na 2 w Counter-Strike: Global Offensive oraz League of Legends. Dodatkowo, na stoisku nie zabraknie licznych konkursów, w których do wygrania będzie sprzęt Tracer GAMEZONE i kody do gry Escape from Tarkov.

Na wystawie producenta pojawi się także sklep, który zaoferuje znaczne promocje na wybrany asortyment. Jest to świetna okazja dla uczestników targów, aby nabyć myszki, słuchawki, klawiatury oraz podkładki dla graczy w jeszcze niższych cenach.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments