Warsaw Games Week 2017 zaczyna się już jutro. Warto zatem przedstawić głównego sponsora i partnera tych targów – firmę T-Mobile. Jej strefa na imprezie będzie obfitowała w technologie 3D, VR oraz otwarte turnieje dla publiczności. Prócz tego będzie można zobaczyć najnowsze modele komputerów gamingowych marki ASUS.

Warsaw Games Week 2017 - stoisko T-Mobile

Oto lista atrakcji, które czekają na Ciebie w strefie T-Mobile na WGW:

  • Strefa 3D – przyjdź i zeskanuj swoją twarz telefonem Sony XZ1 – stwórz swój wirtualny avatar do gier
  • Symulatory – Zawody na symulatorze wyścigowym Project Cars w wersji VR Sony Play Station
  • Strefa VR z Asus i wielokierunkowa bieżnia, dostępna dla szerszej publiczności po raz pierwszy poza Disco:VR
  • Turniej w League of Legends na premierowym laptopie ASUS Republic Of Gamers Strix GL50 dostępnym w ofercie T-Mobile
  • Atrakcja specjalna – sejf z nagrodą – laptop ASUS Republic Of Gamers Strix GL50, każdy uczestnik targów lub aktywacji na strefie T-Mobile będzie mógł dokonać próby jego otwarcia

Warsaw Games Week 2017 - stoisko T-Mobile

Dodatkowo odwiedzający Wielkie Święto Rozrywki będą mogli odpocząć, skorzystać z Wi-Fi w najlepszej sieci i podładować akumulator smartfonu.

Warsaw Games Week 2017 - stoisko T-Mobile


Poprzedni artykułWarsaw Games Week 2017 i ogromna strefa firmy Ubisoft
Następny artykułWarsaw Games Week 2017 i atrakcje na stoisku Cenega
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.