Organizatorzy Intel Extreme Masters zapowiedzieli, że Intel Extreme Masters 2017 ponownie odbędzie się na terenie Spodka w Katowicach. Będzie to czwarty z rzędu finał rozgrywek na Śląsku, a łączna pula nagród ma przekroczyć milion dolarów. Ponownie także zostanie wykorzystane Międzynarodowe Centrum Kongresowe, a organizatorzy turnieju zapowiadają, że przygotują kilka nowych atrakcji.

Impreza w Polsce będzie ostatnim przystankiem serii turniejów, które odbędą się w kilku krajach na sześciu kontynentach. Do katowickiego Spodka przyjadą największe gwiazdy e-sportu z całego świata. Z rozgrywek zobaczymy Counter-Stike: Global Offensive, League of Legends i StarCraft II. Warto nadmienić, że do rozgrywek dodano Koreę Południową, gdzie będzie miał miejsce jeden z przystanków.

Portal PcMod.pl nie omieszka i w przyszłym roku odwiedzić i zrobić recenzji z całego wydarzenia. My polecamy naszą relację z Intel Extreme Masters 2016.


ŹRÓDŁOkatowice.naszemiasto.pl
Poprzedni artykułCall of Duty: Black Ops 3 z bonusami dla posiadaczy Season Passów
Następny artykułZOTAC PC Stick PI221 – minikomputer z linii PICO
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.