Podczas T-Mobile Warsaw Games Week 2017 odbędzie po raz kolejny konkurs cosplay. Patronat na tym wydarzeniem objęły marki PlayStation oraz Good Loot. Na cosplayerów, którzy przygotują najlepsze stroje czeka prestiżowa nagroda główna – Grand Prix w wysokości 2500 zł. Oprócz tego, jury konkursu wyłoni również stroje, które otrzymają wyróżnienia.

Pula nagród wyróżnień wynosi łącznie 1500 zł. Na zwycięzców czekają również nagrody rzeczowe. Będą to ubrania i gadżety od Good Loot oraz konsola PlayStation 4 Pro i 2 kontrolery Dual Shock 4 od PlayStation.

T MobileWarsawGamesWeek

W tym roku w jury zasiądą: cosplayer Michał Gwiazda z Crafts of Two, Tadeusz Zieliński oraz Kinga Kujawska jako reprezentantka firmy PlayStation Polska. Konkurs odbędzie się w sobotę 14 października o godzinie 15.00 na scenie głównej w hali numer 3. Zgłoszenia osób, które chciałyby wystartować w tym konkursie należy wysyłać na adres konkurs@cenega.com, natomiast regulamin konkursu dostępny jest na stronie http://bit.ly/WGW_Cosplay .

Bilety na WGW dostępne są tutaj


Poprzedni artykułAssassin’s Creed Origins może ważyć około 50 GB
Następny artykułMiddle-earth: Shadow of War – zdobądź władzę na Mordorem
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.