T-Mobile Warsaw Games Week 2017 po raz trzeci zagości w warszawskim EXPO XXI. Jest to impreza, która przyciąga co roku coraz więcej osób. W ubiegłym roku T-Mobile Warsaw Games Week odwiedziło ponad 24 000 osób. Ponad 40 wystawców przygotowało w sumie 750 stanowisk dla graczy. Każdego dnia imprezy uwagę odwiedzających przyciągali cosplayerzy, których w zeszłym roku na WGW gościło ponad 50-cioro.

Najważniejsze informacje:

  • Tegoroczne T-Mobile WGW odbędzie się w dniach 13-15 października.
  • Lokalizacja pozostaje bez zmian – EXPO XXI Warszawa.
  • Największa dotąd powierzchnia wystawiennicza – ponad 12 000 metrów kwadratowych atrakcji.
  • Tak jak w ubiegłych latach na T-Mobile WGW nie zabraknie największych wystawców. Swój udział potwierdziły już: Activision, Cenega, Microsoft, Sony Interactive Entertainment Polska i Ubisoft.
  • Jeszcze więcej esportu! Turnieje na konsolach i PC przyciągną gamingową czołówkę i rozgrzeją do czerwoności publiczność na trybunach.
  • Jeszcze więcej atrakcji dla rodziców z dziećmi. Przygotujcie się na moc rozrywek w Strefie Junior, która rozrośnie się do największych rozmiarów w historii imprezy
  • Jak co roku nie zabraknie także znanych osobowości serwisu YouTube, jak chociażby: ROJO, Rock, Izak czy Karolek.

Poprzedni artykułTurniej DOTA 2 The International 2017 z pulą nagród 21 mln dolarów
Następny artykułADATA XPG GAMMIX S10 – dyski SSD z 3D TLC NAND dla graczy
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.