Firma HAMA szykuje nam sporo atrakcji podczas Poznań Game Arena 2017. Na stoisku będzie można obejrzeć (i sprawdzić w akcji) najnowszy sprzęt dla graczy marki uRage. Prócz tego pojawi się sporo znanych Youtuberów i cosplayerów. Odwiedzający będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody w serii konkursów oraz turniejów (komentowanych przez zawodowców – Kubona oraz Leha).

Gospodarzem stoiska firmy (aż 100 m2) w hali 7A będzie popularny streamer Łukasza “Leo” Mirek. Wśród gości pojawią się cosplayerka Yarpenna. Nie zabraknie również specjalistów od e-sportu: Jakub “Kubon” Turewicz (https://www.facebook.com/Kubon.lol/, https://lol.gamepedia.com/Kubon, https://go.twitch.tv/kubon_i) i Paweł “Leh” Lehman (https://go.twitch.tv/leh_tv, https://www.facebook.com/Lehuuu).

Goście imprezy będą mogli sprawdzić je m.in. podczas zaplanowanych przez HAMA turniejów CS:GO oraz League of Legends, a także na spokojnie (bez rywalizacji turniejowej), w przygotowanej przez strefie gier F2P. Przedstawiciele firmy przygotowali również całą serię innych atrakcji – zaplanowano m.in. konkursy wiedzy o HAMA, a także atrakcje dla fanów… dmuchania (zawody w dmuchaniu balonów) oraz miotania (rzut myszą do celu). Wspólnym mianownikiem wszystkich tych zawodów będą fantastyczne nagrody z oferty HAMA.

PoznańGameArena Hama


Poprzedni artykułX4:Foundations z transmisją na żywo o mapach i stacjach kosmicznych
Następny artykułZakończenie konkursu z wejściówką VIP na Poznań Game Arena 2017
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.