Podczas targów Poznań Game Arena 2016 pojawi się Strefa Niezależnych Twórców Gier. Organizatorzy standardowo umieszczą ją w Pawilonie 7, gdzie poza częścią wystawienniczą będzie także areną zmagań ekscytujących turniejów, miejscem spotkań i wymiany doświadczeń. Strefa Niezależnych Twórców Gier to jeden z tych projektów, który od samego początku realizacji, zarówno wśród zwiedzających jak i wystawców cieszy się dużym powodzeniem.

Poznań Game Arena 2015

Co roku przybywa coraz więcej chętnych studiów developerskich do zaprezentowania swojej oferty. W ubiegłym roku pawilon dedykowany Strefie INDIE pękał w szwach. Można było zobaczyć zarówno debiuty, jak i dobrze znane tytuły.

Zatem nie ma co czekać i już teraz warto zaopatrzyć się w specjalne bilety na Poznań Game Arena 2016. Redakcja PcMod.pl pojawi się na targach i będzie robiła dla was relację.


Poprzedni artykułZotac świętuje 10-lecie działalności. Będzie impreza i konkursy
Następny artykułBadanie Intela: Czy hasło to wystarczające zabezpieczenie komputera?
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.