Firma Genesis będzie obecna na Poznań Game Arena 2017. Jej stoisko po raz kolejny będzie obfitowało w różne atrakcje, jak: wizyta gwiazd, premiery nowych produktów, turnieje, konkursy, a nawet warsztaty z trenerem CS:GO. Co ważniejsze, firma została oficjalnym sponsorem Stars4Fans – największego zlotu youtuberów w Polsce. W trakcie wydarzenia fani będą mogli wygrać wiele produktów Genesis.

Poznań Game Arena 2017 - Genesis

W tym roku grono gości specjalnych zasilą takie gwiazdy: Bladii, LJay, Hunter Bright, Plaga, Diabeuu, Max Krasoń, Dominik #ANDR, Rogalik, Torcio i inni. Jednak prawdziwą gwiazdą, która zawita na stanowisko, jest Isamu i jego Pompa Team.

Udziała w PGA zapowiedziała również kobieca drużyna Counter-Strike: Global Offensive – Unicorns Female. Można się spodziewać starcia między Team Genesis a Pompa Team i Unicorns Female, a nawet sparingu z drużyną złożoną z… youtuberów.

Genesis - Unicorn Females

Na targach zadebiutuje również nowa myszka – Krypton 800. Będzie to obecnie najwyższy model w ofercie Genesis. Gryzoń może się pochwalić sensorem optycznym PMW3330 i symetryczną konstrukcją. Prezentacji doczekają się także nowe serie słuchawek: Neon, Radon i Argon. Wszystkie wspomniane produkty, a także inne sprzęty Genesis, będą do dostania w oficjalnym sklepie marki na PGA.

Poznań Game Arena 2017 - Genesis

Fani, chcący wzbogacić kolekcję fotek z PGA o kolejne super zdjęcie, ucieszą się z obecności na stoisku Genesis sportowego slingshot w barwach producenta. Prócz tego zwiedzający będą mogli skorzystać z profesjonalnego symulatora wyścigów i poczuć się jak na prawdziwym torze.


Poprzedni artykułCenega szykuje się na T-Mobile Warsaw Games Week 2017
Następny artykułRyzen 5 PRO Mobile mogą okazać się niezwykle wydajne
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.