Organizatorzy Poznań Game Arena 2016 poinformowali, że firma Sprite została głównym sponsorem wydarzenia. Marka od wielu lat wspiera środowisko polskiego gamingu. Od dwóch lat obecna jest na najważniejszych wydarzeniach gamingowych, zarówno tych polskich, jak i zagranicznych. Skupia się na współpracy z kluczowymi twórcami kanałów gamingowych na YouTube w Polsce.

Pierwszy raz Sprite wsparł PGA w 2015 roku i zadbał o moc atrakcji. Poza hektolitrami orzeźwiającego, krystaliczno-cytrynowego napoju można było spotkać wybitnych twórców You Tube, którzy byli do dyspozycji odwiedzających targi PGA. W tym roku marka Sprite również zadba o dobre nastroje uczestników gasząc przy tym ich pragnienie.

A na targach Poznań Game Arena 2016 będzie można zobaczyć premierowe pokazy gier, prezentacje najnowszych trendów i rozwiązań z zakresu multimedialnej rozrywki, występy cosplay, konferencje, spotkania z twórcami, atrakcje dla całych rodzin, strefa gier a w niej setki stanowisk komputerowych, dziesiątki konkursów z cennymi nagrodami, ale przede wszystkim dobra zabawa.

Bilety na wydarzenie dostępne są za pośrednictwem portali tixer.pl oraz ticketpro.pl, a także w punktach stacjonarnych salonów Empik, Media Markt i Saturn oraz kioskach i salonikach Ruch.


Poprzedni artykułMionix przygotował zestaw dla miłośników e-sportów
Następny artykułAquanox Deep Descent – krótki film z rozgrywki
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.