pga 2019 logo
pga 2019 logo

Poznań Game Arena 2019 odbędzie się w dniach 18 – 20 października 2019 roku. W tym roku do dyspozycji wydawców może zostać oddane po raz kolejny 10 hal, ale to się okaże dopiero bliżej finalnego terminu. Tymczasem organizatorzy poinformowali o zmianach barw. Jak zauważyliście, logo oraz cała kolorystyka zmieniła się na fioletowo-niebieski gradient. Nowa wizualna forma będzie od teraz towarzyszyła wszystkim materiałom związanym z poznańskimi targami.

Poznań Game Arena 2019 - nowa strona

To nie wszystko – zmianie uległ również wygląd strony głównej. Twórcy wyróżnili poszczególne działy, które są od teraz szybciej dostępne z górnego menu. Ponadto główna strona została wypełniona m.in. przez aktualności, galerie, czy listę najważniejszych atrakcji, które czekają na uczestników Poznań Game Arena 2019.


Poprzedni artykułAlphacool Eisball – ciekawy rezerwuar z pompą w kształcie kuli
Następny artykułVito “Kng” Giussepe zagra w MIBR?
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.