Marki OPTIMUS i Pro-Gamer by Yumisu pojawią się na targach Poznań Game Arena 2019. Połączą wspólnie siły i tworzą jedno wielkie stoiska dla wszystkich zwiedzających. Będzie można wziąć udział w turniejach popularnych gier, m.in. Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends czy FIFA20 i wygrać fantastyczne nagrody. Stoisko będzie umieszczone w hali 8A, gdzie znajdziemy sporo atrakcji.

Na początek warto wspomnieć i profesjonalnych komputerach marki OPTIMUS. Będą one umieszczone na biurkach gamingowych od Pro-Gamer by Yumisu. Ten sam producent dostawi także fotele, aby się wygodnie siedziało. O wyposażenie stanowisk w myszki, klawiatury i słuchawki zatroszczy się marka Xtrfy. Na stoisku będzie można przedpremierowo przetestować najnowszą klawiaturę mechaniczną K4 oraz myszkę M4 o bardzo oryginalnym designie.

Nie możemy się doczekać targów Poznań Game Arena 2019.


Poprzedni artykułGenesis Nitro 560 CAMO – fotel dla graczy w ciekawych kolorach
Następny artykułPoznań Game Arena 2019 – co dla nas przygotowali Samsung i Komputronik?
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.