W dniach 24 – 26 listopada odbywają się targi Warsaw Comic Con 2017. Jak zawsze wydarzenie będzie ziemią obiecaną dla fanów elektronicznej rozrywki. Organizatorzy zaplanowali m.in. pokazy gier komputerowych, strefy, w których będzie można samemu spróbować sił w najnowszych tytułach oraz liczne konkursy. Na targach pojawi się japoński producent monitorów dla graczy iiyama, który wyposaży w swoje produkty dwa ważniejsze z punktu widzenia graczy stoiska.

Pierwszym będzie strefa serwisu Blizzone.pl (to oficjalny polski fansite Blizzarda oraz spadkobierca serwisu słynnego StrefaSC.pl). Na niej to będzie można znaleźć m.in. ponad trzydzieści stanowisk do gry wyposażonych w monitory iiyama, relacjonowany przez ItzNaix’a turniej Heroes of the Storm z pulą nagród przekraczającą 1000 zł, mini-turnieje Overwatch oraz HearthStone a także strefę chill-outu oraz wspólne zabawy na scenie.

Na stoisku firmy CDProjekt monitory iiyama posłużą gościom, którzy zechcą spróbować sił w najnowszej grze polskiej firmy – Gwincie. Monitory z serii G-MASTER będą również obecne na stoisku MSI, co w sumie daje 60 monitorów zapewniających znakomita rozrywkę podczas wydarzenia.

Wszystkie monitory z serii G-Master wspierają technologię FreeSync, oferują czas reakcji na poziomie 1ms, szeroki wachlarz wejść, głośniki i wyjście słuchawkowe oraz predefiniowane i regulowane przez użytkownika tryby gier. iiyama G-Master jest oficjalnym sponsorem kilku profesjonalnych teamów graczowych- m.in. Playing Ducks i kobiecego Riot Gaming.