Bluehole i ESL ogłaszają turniej PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS INVITATIONAL. Zawody odbędą się w dniach 23-26 sierpnia 2017 roku w Kolonii, podczas targów Gamescom 2017. Weźmie w nich udział osiemdziesięciu najlepszych graczy PUBG oraz influencerów. Przez cztery dni rywalizacja odbywać się będzie w następujących trybach: Solo mode, Duo mode i Duo FPP (First Person Perspective) i Squad mode.

Zwycięzcą będzie ten zawodnik, który osiągnie najlepszy ogólny rezultat w trzech grach. Dzięki Bluehole od 3 sierpnia gracze będą mogli kupować przedmioty w PUBG, ze sprzedaży których dochód przeznaczony zostanie na nagrody w turnieju gamescom PUBG Invitational oraz cele charytatywne. Pula nagród zawodów wyniesie 350 000 dolarów.

PUBG i ESL będą relacjonować wszystkie aktywności poprzez kanały social media, dzięki czemu członkowie społeczności także będą mogli zaangażować się w zawody. Wybrani uczestnicy targów Gamescom będą mogli wziąć udział w turnieju na miejscu. Będzie również okazja do poznania deweloperów Bluehole i zagrania w najnowszą wersję PUBG.

Wydarzenie transmitowane będzie każdego dnia od godziny 16:00 na oficjalnych kanałach PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS, na Twitchu, Facebooku, YouTubie, Mixerze i Twitterze.


Poprzedni artykułAMD Vega 10, Vega 11, Vega 12 i Vega 20 potwierdzone przez EEC
Następny artykułKarabin Zimne serce dostępny w zamówieniach pre-order Destiny 2
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.