Bluehole i ESL ogłaszają turniej PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS INVITATIONAL. Zawody odbędą się w dniach 23-26 sierpnia 2017 roku w Kolonii, podczas targów Gamescom 2017. Weźmie w nich udział osiemdziesięciu najlepszych graczy PUBG oraz influencerów. Przez cztery dni rywalizacja odbywać się będzie w następujących trybach: Solo mode, Duo mode i Duo FPP (First Person Perspective) i Squad mode.

Zwycięzcą będzie ten zawodnik, który osiągnie najlepszy ogólny rezultat w trzech grach. Dzięki Bluehole od 3 sierpnia gracze będą mogli kupować przedmioty w PUBG, ze sprzedaży których dochód przeznaczony zostanie na nagrody w turnieju gamescom PUBG Invitational oraz cele charytatywne. Pula nagród zawodów wyniesie 350 000 dolarów.

PUBG i ESL będą relacjonować wszystkie aktywności poprzez kanały social media, dzięki czemu członkowie społeczności także będą mogli zaangażować się w zawody. Wybrani uczestnicy targów Gamescom będą mogli wziąć udział w turnieju na miejscu. Będzie również okazja do poznania deweloperów Bluehole i zagrania w najnowszą wersję PUBG.

Wydarzenie transmitowane będzie każdego dnia od godziny 16:00 na oficjalnych kanałach PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS, na Twitchu, Facebooku, YouTubie, Mixerze i Twitterze.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments