pixel heaven 2020
pixel heaven 2020

Organizatorzy festiwalu Gier Pixel Heaven 2020 zdecydowali się o przełożeniu imprezy na 13 – 15 listopada 2020 roku. Całość ma związek z obecnie trwającą pandemią COVID-19 i innymi okolicznościami. Co ciekawe, organizatorzy zdecydowali się połączyć imprezę z targami Gamedev & Creative Careers Expo 2020. Będzie to świetna okazja dla wielu odwiedzających.

Jako miejsce wybrano dawną drukarnię naukowo – technicznej z roku 1950 – MIŃSKA 65. Jest to już 8. edycja słynnego Festiwalu Gier – jednej z największych w Polsce i Europie imprez branży gamedev. To także unikalna otoczka, gdzie doskonale odnajdują się gracze i osoby, które pamiętają czasy pierwszych komputerów 8/16 bit, miłośnicy komiksów, gier planszowych i klimatów retro lat 80. i 90. ubiegłego wieku.

Wszystkie karty wstępu nabyte na poprzednie daty zachowują swoją ważność, nie ma potrzeby zmian w rezerwacjach. Karty wstępu są w formie “na okaziciela” – istnieje więc możliwość ewentualnego przekazania ich innym osobom.


Poprzedni artykułPaweł “innocent” Mocek oficjalnie opuszcza skład MAD Lions!
Następny artykułCreepy Jar udostępnia drugi odcinek poradnika dla Green Hell
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.