Podczas konferencji GDC 2017 firma NVIDIA wystawi się na stoisku numer 824. Przygotowano 16 różnorodnych sesji, które koncentrują się na zastosowaniu sztucznej inteligencji i głębokiego uczenia się (deep learning) w tworzeniu gier, grafiki, treści VR oraz w obliczeniach. Sztuczna inteligencja i głębokie uczenie się rewolucjonizują współczesną informatykę i dlatego nVidia wprowadza je do procesu tworzenia gier.

Oto sesje firmy NVIDIA na GDC 2017 odnośnie głębokiego uczenia się:

  • środa (1 marca), 9:30-10:30 | Introduction to Deep Learning
  • środa (1 marca), 11:00-12:00 | Zoom, Enhance, Synthesize! Magic Image Upscaling and Material Synthesis using Deep Learning

Sesje związane z grafiką komputerową:

Sesje związane z obliczeniami:

Sesje związane z VR:


Poprzedni artykułBethesda ujawniła wymagania sprzętowe gry Prey – jest dobrze
Następny artykułADATA XPG SX950 – nowe dyski SSD na kościach 3D MLC
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.