Podczas targów Poznań Game Arena 2017 pojawi się Muzeum Gier Wideo. Będzie to wystawa organizowana przez Collegium da Vinci, Estradę Poznańska i Fundację Indie Games Polska. Na wystawie będzie można zobaczyć historie gier z trzech różnych perspektyw. Pierwsza z nich, wystawa statyczna, będzie opowiadać historię rozwoju gier. Druga odbędzie się w specjalnej strefie filmowej.

W niej to odwiedzający będą mogli podziwiać 4 produkcje filmowe obrazujące czas pionierów, magię gier 8bitowych oraz dalszą profesjonalizację gier. Będzie też część interaktywna, z możliwością zagrania w kultowe tytuły gier w tym Electro Body, Firefight, Robbo.

Muzeum Gier Wideo podczas PGA znajdziecie w pawilonie 5A– warto zajrzeć.


ŹRÓDŁOgamearena.pl
Poprzedni artykułMiddle-earth: Shadow of War – film Thrak Moves In – Bargain Hunting
Następny artykułPoznań Game Arena 2017 – polskie gry na targach
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.