W czasie trwania targów Poznań Game Arena 2018 odbędzie się konkurs cosplay MODECOM COSPLAY SHOW PGA 2018. Jego organizatorem ma być firma MODECOM, a finał odbędzie się już 14 października 2018 roku. Zgłoszenia będą przyjmowane w dniu 8 października na specjalny formularz. Konkursem zaopiekuje się nasza Ambasadorka, Aleksandra ” Shappi” Tora. Jest to znana polska cosplayerka, biorąca czynny udział w zawodach międzynarodowych.

Przez 3 dni będzie można zobaczyć najlepszych cosplayerów z całej Polski. Jak co roku targi będą gościć na scenie finalistów konkursu Cosplay. Konkurs oceniać będzie profesjonalne jury, które kierować się będzie takimi kryteriami jak najlepsze wykonanie techniczne stroju czy odegranie charakteru postaci.

MODECOM COSPLAY SHOW PGA 2018

Cosplay to niesamowita pasja łącząca odgrywanie postaci jak i tworzenie przebrań. Jest to fenomen na skalę światową, który w Polsce jest już rozpowszechniony na dobre. W tym roku konkursem zaopiekuje się Ambasadorka targów – Aleksandra „Shappi” Tora. Jest ona polską cosplayerką, która w zawodach międzynarodowych została dwukrotnie uhonorowana tytułem Mistrza Europy. Shappi zadba o komfort uczestników podczas zbierania zgłoszeń jak i na samej imprezie.


Poprzedni artykułIEM w Chicago nie dla Virtus.pro po porażce z Red Reserve
Następny artykułCRYORIG sTR4 Upgrade Kit dla Ryzen Threadripper 2 generacji
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.