Podczas Digital Dragons 2018 pojawi się Miła „Yuuki” Irek ze studia MuHa Games. W firmie zajmuje ona obecnie stanowisko lead writer i quest designer. Wspomniane studio deweloperskie jest znane ze strategii 4X Thea: The Awakening. Gra jest osadzona w świecie inspirowanym mitologią i historią Słowian oraz stawiającej duży nacisk na aspekty survivalowe. Miła „Yuuki” Irek opowie gościom wydarzenia temat quest designu w grach będących hybrydami gatunkowymi.

Miła „Yuuki” Irek ze studia MuHa Games - Digital Dragons 2018

Prezentacja skupi się na praktycznym zastosowaniu narzędzia do edytowania wydarzeń w silniku Unity. Narzędzie pozwala na tworzenie kompleksowych zadań z zachowaniem prostoty i łatwości użytkowania. Poruszone zostaną tematy skryptowania, tagowania, rozgałęziania narracji i innych zabiegów mających dostarczyć graczom zróżnicowanych wyzwań, dostosowanych do każdego stylu gry.

Konferencja Digital Dragons 2018 odbędzie się w dniach 21-22 maja 2018 roku w Krakowie. Jest to obecnie największe wydarzenie w Europie Środkowej, skierowane do branży gier.


Poprzedni artykułBeamdog Livestream – NWN:EE news with Jonathan and Phil
Następny artykułAMD prężnie rozwija technologie graficzne – krótki raport z GDC 2018
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.