Intel Extreme Masters Katowice 2020
Fot. PCMOD.PL

Firma Media Expert dołączyła do grona partnerów tegorocznej edycji Intel Extreme Masters Katowice 2020. Impreza będzie miała miejsce od 28 lutego do 1 marca 2020 roku. W katowickim Spodku spotkają się fani wirtualnej rozrywki, a także najlepsze na świecie drużyny esportowe. Stawką jest nie tylko splendor w świecie gamingu, ale również konkretne pieniądze. Łączna pula nagród dla zwycięzców wynosi aż pół miliona dolarów.

Z okazji Intel Extreme Masters Katowice 2020 sieć przygotowała specjalną ofertę dla entuzjastów gamingu, której kolejne odsłony będą miały miejsce od 4 lutego do 1 marca 2020 r. Atrakcyjne przeceny i akcje sprzedażowe będzie można śledzić na stronie mediaexpert.pl i w kanałach mediów społecznościowych.

Jesteśmy zachwyceni, że po raz pierwszy dołączamy do tego wyjątkowego święta gamingu i chcemy ten fakt godnie celebrować. W związki z tym, przygotowaliśmy dla polskich graczy szereg atrakcyjnych propozycji. Od początku lutego ruszamy z akcją wymiany starych konsol na nowe z wysokimi rabatami. Warto też regularnie zaglądać na stronę mediaexpert.pl, bowiem przeceny i specjalne akcje sprzedażowe będą trwały przez cały luty. W elektromarketach wszystkie produkty, biorące udział w promocjach dla graczy oznaczone będą specjalnymi wywieszkami.

– mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments