Stowarzyszenie Miłośników ERpegów i Fantastyki w Łodzi zapraszają na Łódzki Port Gier 36. Impreza odbędzie się w dniach 8 – 9 lipca 2017 roku na terenie Łódzkiego Domu Kultury. Wydarzenie jest przeznaczone dla wszystkich miłośników gier “bez prądu”, niezależnie od ich wieku. Jednym słowem Ci, co chcą poznać i polubić gry w towarzystwie kostki, pionków i plansz. Impreza jest całkowicie darmowa, przyjść może każdy, zaś pokaźny wybór gier zapewnia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

W czasie Łódzkiego Portu Gier 36 będzie można zagrać w 536 gier, których pełna lista znajduje się tutaj. Są to gry planszowe, gry bitewne oraz gry fabularne (RPGi).

W te ostatnie będzie można zagrać w sali 310 (III piętro). Będą organizowane dwie ścieżki: dla początkujących oraz zaawansowanych.


Poprzedni artykułZotac GeForce GTX 1060 3GB AMP! Edition – młodsza wersja GTX 1060
Następny artykułStandard PCI Express 5.0 zadebiutuje na rynku już w 2019 roku
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.