Na targach IEM Katowice 2018 pojawi się Lioncast oraz OPTIMUS. Obie firmy będą miały połączone stoisko A7 i zapewnią wiele atrakcji dla odwiedzających. Lioncast zaprezentuje najnowsze słuchawki oznaczone symbolem LX20. Podczas IEM przedstawiona zostanie także myszka LM50. Firma OPTIMUS zapowiedziała pokazy gamingowych komputerów. Gracze będą mogli przetestować urządzenia w strefie Free2Play.

Na stoisku Lioncast i OPTIMUS zorganizowany zostanie konkurs na najlepszy cosplay. Na zwycięzcę czekają cenne nagrody o łącznej wartości ponad 8 000 złotych: komputer OPTIMUS, gamingowy sprzęt Lioncast, fotel QUERSUS, monitor LG oraz 1 000 złotych w gotówce. Zdobywca pierwszego miejsca zostanie wyłoniony w głosowaniu internautów

Organizatorzy zapowiadają liczne turnieje w CS:GO i League of Legends oraz inne atrakcje, w których do zgarnięcia będą gadżety i sprzęt obu producentów.

Stoisko odwiedzi Staszek „Tips” Wiertelka, znany z ekstremalnych modyfikacji komputerów. Tips zaprezentuje unikatową jednostkę opartą na podzespołach OPTIMUS. Na arenie pojawi się również popularny Youtuber – Patryk „ROJO” Rojewski. Odpowie on na pytania uczestników wydarzenia podczas Q&A oraz weźmie udział w specjalnych aktywnościach na scenie stoiska. Lioncast i Optimus wspierają także kampanię #PomaGrajmy, organizowaną przez Fundację DKMS. Na stoisku znajdzie się punkt, w którym odwiedzający będą mogli zamówić pakiet rejestracyjny do bazy Dawców szpiku i komórek macierzystych.


Poprzedni artykułTenda 4G185 – mobilny router z pojemnym akumulatorem
Następny artykułDebiut procesorów Pentium Gold G5600 i Pentium Gold G5500
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.