Trust Gaming uruchomiło projekt Let’s Play with Trust Gaming w ramach akcji #buildingchampions. Tysiące graczy amatorów będzie miało okazję wykazać się swoimi umiejętnościami, jako YouTuberzy. Cała akcja ma wyłonić osobę, która zostanie twarzą marki Trust Gaming na YouTube. Na zwycięzcę czekają tysiące widzów, profesjonalny sprzęt gamingowy, zaproszenia na imprezy i rozpoznawalność w świecie graczy.

Let’s Play with Trust Gaming

W pierwszym etapie trzeba przygotować krótkim film z opisem swojej ulubionej gry. Wideo musi spełniać następujące kryteria:

  • Trwać co najmniej 7 minut
  • Zawierać w tytule „Let’s Play with Trust Gaming”
  • Zostać opublikowane po dniu 1 czerwca 2018 roku

Pierwszy trwa do 6 lipca i do tego czasu jury czeka na zgłoszenia. Wystarczy nagrać 7-minutowy materiał, odpowiednio go zatytułować i uzupełnić formularz na stronie wydarzenia. Organizatorzy wyłonią najciekawsze kanały i ogłoszą ich listę. Następnie, aż do 3 sierpnia, jury będzie się bacznie przyglądać nowym filmikom na kanałach uczestników. Liczą się: oryginalność, poczucie humoru, jakości materiałów i regularnościach ich publikacji.

Do trzeciego etapu zakwalifikuje się najlepsza piątka. Osoby te m. in. otrzymają sprzęt do zrecenzowania na swoim kanale. Organizatorzy do początku września będą oceniać dalszy rozwój kanałów.

Let’s Play with Trust Gaming

Do wygrania są następujące nagrody:


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments