Trust Gaming uruchomiło projekt Let’s Play with Trust Gaming w ramach akcji #buildingchampions. Tysiące graczy amatorów będzie miało okazję wykazać się swoimi umiejętnościami, jako YouTuberzy. Cała akcja ma wyłonić osobę, która zostanie twarzą marki Trust Gaming na YouTube. Na zwycięzcę czekają tysiące widzów, profesjonalny sprzęt gamingowy, zaproszenia na imprezy i rozpoznawalność w świecie graczy.

Let’s Play with Trust Gaming

W pierwszym etapie trzeba przygotować krótkim film z opisem swojej ulubionej gry. Wideo musi spełniać następujące kryteria:

  • Trwać co najmniej 7 minut
  • Zawierać w tytule „Let’s Play with Trust Gaming”
  • Zostać opublikowane po dniu 1 czerwca 2018 roku

Pierwszy trwa do 6 lipca i do tego czasu jury czeka na zgłoszenia. Wystarczy nagrać 7-minutowy materiał, odpowiednio go zatytułować i uzupełnić formularz na stronie wydarzenia. Organizatorzy wyłonią najciekawsze kanały i ogłoszą ich listę. Następnie, aż do 3 sierpnia, jury będzie się bacznie przyglądać nowym filmikom na kanałach uczestników. Liczą się: oryginalność, poczucie humoru, jakości materiałów i regularnościach ich publikacji.

Do trzeciego etapu zakwalifikuje się najlepsza piątka. Osoby te m. in. otrzymają sprzęt do zrecenzowania na swoim kanale. Organizatorzy do początku września będą oceniać dalszy rozwój kanałów.

Let’s Play with Trust Gaming

Do wygrania są następujące nagrody:


Poprzedni artykułuRage Mechanical – nowa klawiatura mechaniczna od Hama
Następny artykułVega 20 odnaleziona w benchmarku Ashes of the Singularity
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.