Jujubee S.A. po raz kolejny pojawi się w roli wystawcy na targach gier retro – Pixel Heaven 2018. Studio zaprezentuje publicznie swoje dotychczasowe projekty, oraz zdradzi nieco informacji na temat nadchodzącej gry KURSK! Ten ostatni tytuł jest już na dobrej drodze do oficjalnej premiery. Gra będzie pierwszą, pełnoprawną grą przygodowo-dokumentalną w historii. Gracz wcieli się w szpiega chcącego zdobyć informacje na temat torped superkawitacyjnych „Szkwał”, którymi w owym czasie interesowały się wszystkie najważniejsze służby wywiadowcze świata.

Podczas wydarzenia, w sobotę o godzinie 12:30, na scenie głównej zostanie poprowadzony panel “KURSK. Czy nadszedł czas aby gry opowiadały prawdziwe historie?” podczas którego zaprezentowane zostaną fragmenty z rozgrywki oraz informacje dotyczące premiery tego unikalnego tytułu. Oprócz tego na stoisku spółki, poza możliwością rozmowy z przedstawicielami firmy, będzie można wziąć udział w specjalnym konkursie. Wystarczy w unikalnej mini-grze inspirowanej kultowymi grami elektronicznymi osiągnąć najwyższy wynik, by móc wygrać cenne upominki od studia Jujubee!

Stoisko Jujubee S.A będzie zlokalizowane pod numerem A8.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia targów i stoiska Jujubee S.A.


Poprzedni artykułIntel Core i7-8086K w sprzedaży. Intel świętuje 40 rocznicę
Następny artykułDestiny 2 otrzyma nowe rozszerzenie o nazwie Forsaken
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.