Już w nadchodzący weekend spotkamy się na Intel Extreme Masters Katowice 2019. Kolejny raz odbędzie się tutaj IEM Expo w przylegającym do Spodka Międzynarodowym Centrum Kongresowym mieszczącym się przy Placu Sławika i Antalla 1 w Katowicach. Strefa wystawiennicza otwarta będzie 1-3.03.2019 w godzinach 11-20. Pojawią się na niej znane w branży firmy.

Intel Extreme Masters 2019 - stoiska wystawców

Strefa Intela –  na Intel Extreme Masters Katowice 2019 to jak co roku szereg atrakcji. Tegoroczne przygotowano we współpracy z Acer Predator i Komputronik Gaming. Obejmą one nie tylko pokazy najnowszych technologii oraz sprzętów, ale też turnieje i aktywacje z zaproszonymi gośćmi (między innymi twórcami internetowymi, takimi jak: Leh, Tivolt, NEEX czy Farell)

Strefa  Fortnite – IEM Expo 2019 gości ESL Katowice Royale – Featuring Fortnite! Podczas dwóch weekendów event w Katowicach odwiedzi 40 najlepszych na świecie graczy oraz influencerów związanych z Fortnite. W dniach 1 – 3 marca, rozegrany zostanie turniej międzynarodowy, którego pula nagród wynosi ok. 1,9 mln zł.  Każdy z uczestników strefy free-to-play będzie miał szansę na wygranie nagród rzeczowych z puli nagród o wartości prawie 200 000 zł.

ESL Shop – w sklepie ESL będzie można kupić odzież i inne gadżety esportowe. Fani poszczególnych drużyn mogą wyposażyć się w klubowe koszulki. Po raz pierwszy można też kupić ubrania z nowej kolekcji ESL zgodnej z nową identyfikacją wizualną marki.

Strefa LOTTO – w weekend 1-3 marca na stoisku LOTTO w specjalnej strefie „free2play” będzie można zagrać m.in. w CS:GO, wygrać wartościowe nagrody czy spotkać takie gwiazdy jak: Izak, Rezi, Nervarien czy Rojo.

Strefa OMEN by HP – aż 40 stanowisk do grania z takimi grami jak: CS:GO, LOL, PUBG, czy Rocket League, a każdego dnia odwiedzający rozegrają turniej OMEN Arcade 1vs1 z atrakcyjnymi nagrodami. Fani beatbox’u spotkają tu Bladego Krisa, z kolei spotkanie Meet & Greet to szansa na zobaczenie na żywo drużyn BIG oraz AGO.

Jedną z głównych atrakcji Intel Extreme Masters Katowice 2019 będą merytoryczne wystąpienia znanych streamerów takich jak PAGO, Seto, UrQueen czy Fanboy, którzy podzielą się z publicznością swoimi #protipami jak podnosić swój poziom w grach i optymalnie dobrać sprzęt do najpopularniejszych gier. Nie zabraknie też innych gwiazd – Juliano, Ziemniaka, Tivolta i odwiedzin esportowego teamu AGO Esports.

Strefa Netflix – ciekawą i na pewno wartą uwagi niespodzianką jest obecność Netflixa – jednego z liderów streamingowych, dostarczających filmy i seriale w internecie. Ich stoisko w dużej części zostanie poświęcone promocji jednego z najnowszych seriali wyprodukowanych przez Netflix – adaptacji komiksowego Umbrella Academy.

Strefa Komputronik Gaming X Samsung4Gamers  – na stoisku odbędzie się długo wyczekiwany pojedynek graczy Team Nitashi VS Team Radyjko, a odwiedzający mogą liczyć na emocje w strefach VR, mobile gaming oraz liczne konkursy z nagrodami.

Strefa ALSEN – wystawca jest obecny na targach IEM Expo od początku ich istnienia. Firma przygotowała stanowiska uzbrojone w wysokiej klasy maszyny PC Alsen. W strefie odbędą się spotkania z drużyną G2 Esports oraz Krzysztofem ‘ArQuelem’ Sauciem – jednym z najpopularniejszych streamerów LoLa w Polsce. Hitem będzie GXT RAPTOR od

Trust, czyli ogromny samochód, w którym będziecie mogli zagrać na czterech wydajnych komputerach do gier. Całości dopełnią turnieje w CS:GO, Quake: Champions, StarCraft II oraz Fortnite.

Strefa The Farm 51 – polskie studio The Farm 51, specjalizujące się w grach FPS oraznowych technologiach szykuje sporo atrakcji. Na odwiedzających czekają:

  • pierwsze na świecie publiczne testy nowego trybu RECON (tactical-royal), łączącego taktykę i współpracę zespołową z szczyptą battle-royale!,
  • konkursy z nagrodami (fotele gamingowe, gry, sprzęt komputerowy),
  • meet-and-greet z zespołami esportowymi Actina PACT,
  • prawdziwy wóz opancerzony polskiej produkcji TUR,
  • Q&A z twórcami World war 3,

Strefa Corsair – producent urządzeń peryferyjnych dla graczy oraz części i akcesoriów komputerowych zaplanował dla odwiedzających wiele ciekawych atrakcji. Na stoisku firmy z Kalifornii m.in. zobaczymy: high-endowy pecet pokazowy za 15 000 PLN przygotowany przez redakcję PurePC, niestandardową i unikatową modyfikację komputera zbudowaną przez Stanisława „Tips” Wiertelaka, popularnych polskich influencerów oraz drużynę sportów elektronicznych AGO Esports.

Strefa Lenovo zapewni rozgrywki w PUBG, FIFA czy Fortnite, konkursy, a także w sobotę koncert Żabsona, a w niedzielę KaeNa. Legion odwiedzą także popularni influencerzy: Saju, Leh, Nexos, Arque i Kubon.

Strefa MSI – w strefie MSI odbędą się finały Amatorskiej Ligi Esportowej MSI oraz moc atrakcji dla graczy oraz fanów esportu – między innymi spotkanie i sesja Q&A z Patrykiem „Rojo” Rojewskim oraz Jakubem „Kromką” Górką.

Strefa E. Wedel – ze swoją strefą Wedel UP! po raz drugi dołącza do wystawców Intel Extreme Masters Katowice 2019. W dniach 22-24.02 oraz 1-3.03 marka popularyzować będzie ideę „Zagrajmy inaczej”! E.Wedel dla fanów gamingu przygotował 4 dedykowane mapy w Fortnite prezentując zupełnie nieoczywiste zasady grania. Na strefie Wedel UP! nie zabraknie też gości specjalnych  (m.in. Szpero, Michu, Pago, JDabrowsky, Karolek, Morgen i Kubik). Uczestnicy IEM-u będą mogli wziąć udział w wielu konkursach z nagrodami, wspólnych rozgrywkach z influencerami,  a także będą mogli zagrać w czekoladowego Tetrisa. Na stoisku Wedel UP! dominować będzie dobra zabawa i czekolada w niecodziennej odsłonie.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments