Już za niecały miesiąc odbędzie się Intel Extreme Masters Katowice 2017, czyli jedna z największych światowych imprez e-sportu. Organizatorzy po raz kolejny urządzają konkurs na najlepszy cosplay. Spotkać będzie można barwne postaci z popularnych gier takich jak League of Legends, DOTA 2, StarCraft 2 i wielu innych. Niektórzy z cosplayerów pracują nad swoimi kostiumami nawet kilka miesięcy, by w pełni odwzorować swojego ulubionego bohatera.

Podstawowym warunkiem udziału w konkursie jest wcielenie się w postać z jednej z gier, które pojawią się na scenie podczas rozgrywek Intel Extreme Masters. Do wyboru zatem są League of Legends, Counter Strike: Global Offensive, Starcraft 2, Hearthstone oraz Heroes of the Storm. Strój oraz rekwizyty muszą być wykonane własnoręcznie. Spośród tej grupy, podczas IEM 2017, wybrane zostaną 3 najlepsze kreacje, których autorzy nagrodzeni zostaną nagrodami rzeczowymi:

1 miejsce – Komputronik Intel Extreme Masters Challenger 2016 [S001]
2 miejsce – smartfon ASUS ZenFone 2 Laser
3 miejsce – mysz ASUS ROG GX860 Buzzard

Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane drogą elektroniczną i należy wysyłać je na adres cosplay@staff.eslgaming.com do 24 lutego. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie


Poprzedni artykułAleksandra Szwed, jako Matkina w grze Torment: Tides of Numenera
Następny artykułAVM udostępnia FRITZ!OS 6.80 – nową aktualizację dla swoich urządzeń
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.