Już dzisiaj rozpoczynają się finały oraz targi Expo Intel Extreme Masters 2017 w Katowicach. Gracze będą zmagali się takich grach, jak Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends oraz StarCraft. Do katowickiego Spodka przyjadą największe gwiazdy e-sportu z całego świata. Do wygrania będzie około 2.5 mln złotych. Nadchodzące finały będzie można śledzić w Internecie.

Transmisja dostępna będzie na Twitchu, Yahoo i Hitboxie, a w Chinach stream pojawi się na HuoMaoTV. Finały 11. sezonu Intel Extreme Masters będą sponsorowane przez INTEL, HyperX, Gillette, GFUEL, Kinguin i Acer.

Intel Extreme Masters 2017

Równocześnie odbywa się IEM Expo. Odwiedzający będą mogli spędzić czas biorąc udział w konkursach, spotykając influencerów czy grając w strefach free to play. Poniżej zamieszczamy odnośniki do opisów atrakcji, przygotowane przez poszczególnych wystawców:

Genesis

Firma Genesis przygotowała sporo atrakcji na nadchodzące targi Intel Extreme Masters Katowice 2017. Dodatkowo w czasie trwania IEM-u odwiedzający stoisko producenta będą mogli zgłosić swoją kandydaturę do Team Genesis.

Blizzard

Podczas IEM w Katowicach w dniach 3-5 marca gry Blizzarda znajdą się w centrum zainteresowania widzów dzięki dwóm turniejom, w których zmierzą się najlepsi gracze z całego świata w Heroes of the Storm i StarCraft II. Zapowiada się prawdziwa gratka dla fanów e-sportu!

HyperX

W czasie trwania Intel Extreme Masters Katowice 2017, firma HyperX zaplanowała liczne atrakcje dla wszystkich tych, którzy uwielbiają gry i nowe technologie.

AOC

Na stoisku sklepu Zadowolenie.pl, zostanie zlokalizowana strefa monitorów z gamingowej serii AOC AGON. Zwiedzający będą mogli na nim rozegrać turnieje w League of Legends oraz CS: GO na monitorach AG241QX oraz AG352QCX.


Poprzedni artykułAOC AGON pokaże swoje monitory podczas Intel Extreme Masters Katowice 2017
Następny artykułZOTAC GeForce GTX 1050 Low Profile – karta mini-ITX z niskim profilem
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.