HyperX pojawi się na targach Intel Extreme Masters Katowice 2019. Firma została oficjalnym partnerem pierwszej edycji wydarzenia ESL Katowice RoyaleFeaturing Fortnite. Jest to pierwszy tego rodzaju turniej, w którym weźmie udział 200 najlepszych na świecie graczy i influencerów gry Fortnite. W nadchodzący weekend odbędzie się międzynarodowa edycja. Łączna pula nagród wyniesie 500 000 dolarów. Wśród rywalizujących drużyn znajdzie się między innymi NaVi sponsorowana przez HyperX.

Kibice będą mogli nie tylko śledzić zmagania graczy, lecz również sprawdzić własne umiejętności gry w Fortnite, uczestnicząc w zintegrowanych zawodach otwartych. Systemy będą wyposażone w urządzenia peryferyjne HyperX, takie jak słuchawki gamingowe, klawiatury, myszy i podkładki. Na uczestników wydarzenia ESL Katowice Royale – Featuring Fortnite biorących udział w turnieju otwartym czekają nagrody rzeczowe o łącznej wartości ponad 50 000 USD.

Ponadto HyperX zaprezentuje swoje produkty w ramach IEM. Fani gier będą mogli zatrzymać się przy stoisku firmy HyperX, aby przetestować jej najnowsze urządzenia peryferyjne. W 18-kołowej ciężarówce HyperX Esports Truck, która przekształca się w pełnowymiarową mobilną scenę gamingową dla kompletnych zespołów graczy, będzie można wziąć udział w turniejach gier, otrzymać gratisy, posłuchać audycji o najnowszych produktach HyperX, spotkać polskich influencerów, poprzebierać się w postaci z gier i korzystać z wielu innych atrakcji.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments