HyperX pojawi się na targach Intel Extreme Masters Katowice 2019. Firma została oficjalnym partnerem pierwszej edycji wydarzenia ESL Katowice RoyaleFeaturing Fortnite. Jest to pierwszy tego rodzaju turniej, w którym weźmie udział 200 najlepszych na świecie graczy i influencerów gry Fortnite. W nadchodzący weekend odbędzie się międzynarodowa edycja. Łączna pula nagród wyniesie 500 000 dolarów. Wśród rywalizujących drużyn znajdzie się między innymi NaVi sponsorowana przez HyperX.

Kibice będą mogli nie tylko śledzić zmagania graczy, lecz również sprawdzić własne umiejętności gry w Fortnite, uczestnicząc w zintegrowanych zawodach otwartych. Systemy będą wyposażone w urządzenia peryferyjne HyperX, takie jak słuchawki gamingowe, klawiatury, myszy i podkładki. Na uczestników wydarzenia ESL Katowice Royale – Featuring Fortnite biorących udział w turnieju otwartym czekają nagrody rzeczowe o łącznej wartości ponad 50 000 USD.

Ponadto HyperX zaprezentuje swoje produkty w ramach IEM. Fani gier będą mogli zatrzymać się przy stoisku firmy HyperX, aby przetestować jej najnowsze urządzenia peryferyjne. W 18-kołowej ciężarówce HyperX Esports Truck, która przekształca się w pełnowymiarową mobilną scenę gamingową dla kompletnych zespołów graczy, będzie można wziąć udział w turniejach gier, otrzymać gratisy, posłuchać audycji o najnowszych produktach HyperX, spotkać polskich influencerów, poprzebierać się w postaci z gier i korzystać z wielu innych atrakcji.


Poprzedni artykułOptoma S322e, S334e, X342e i W334e – nowe, tanie projektory
Następny artykułIEM Katowice 2019: Przed nami faza play-off
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.