W czasie trwania Intel Extreme Masters Katowice 2017, firma HyperX zaplanowała liczne atrakcje dla wszystkich tych, którzy uwielbiają gry i nowe technologie. Jedną z nich będą spotkania z profesjonalnymi zawodnikami. Są to głównie drużyny esportowe, sponsorowane przez HyperX: Hotted, Koolein, Marcella czy znani polscy gracze i influencerzy, z którymi marka współpracuje m.in.: Lothar (G2 Esports), Łosiu, Bungo21, Yuuhi, Veneea, BandiT czy Brunecia.

To niepowtarzalna okazja do zrobienia sobie z nimi pamiątkowego zdjęcia, otrzymania autografów, zadania kilku pytań czy nawet zmierzenia się w wirtualnym pojedynku. Co więcej, na stoisku czekać będzie strefa VR oraz specjalnie przygotowana strefa streamu, z której wspomniani wyżej goście będą prowadzić transmisję live na swoich kanałach.

HyperX-Intel Extreme Masters Katowice 2017

Każdy z odwiedzających będzie miał szansę zdobyć atrakcyjne nagrody podczas turniejów, konkursów i innych aktywności organizowanych przez cały okres trwania Intel Extreme Masters na stoisku HyperX.

HyperX zadbał by zaspokoić także prawdziwych entuzjastów wydajności i fanów moddingu. Ekipa Unique Customs zaprezentuje 5 niesamowitych zestawów, do których budowy wykorzystali podzespoły marki HyperX. Jest to grupa sześciu moderów, którzy postanowili połączyć swoje doświadczenie i pasje, aby tworzyć niepowtarzalne projekty. Wśród prac znajdzie się komputer bez kabli czy w pełni autorska obudowa.

HyperX-Intel Extreme Masters Katowice 2017

Wszyscy odwiedzający stoisko będą mogli zapoznać się i samodzielnie sprawdzić oficjalne peryferia Intel Extreme Masters Katowice 2017, czyli słuchawki HyperX Cloud, Cloud II, Cloud Revolver oraz klawiatury Alloy FPS, a także pamięci RAM i dyski SSD. W samej strefie, będą również dostępne najnowsze urządzenia dla graczy, które jeszcze w tym roku pojawią się w sprzedaży.
Dodatkowo, producent we współpracy ze sklepem Komputronik przygotował strefę sprzedaży, w której uczestnicy imprezy będą mogli zakupić produkty marki w bardzo atrakcyjnych cenach.


Poprzedni artykułKarty Radeon RX 560 i Radeon RX 580 podejrzane w Ashes of the Singularity
Następny artykułObsidian Entertainment zebrało 4.4 mln dolarów na Pillars of Eternity II
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.