Firma HyperX została oficjalnym sponsorem zawodów PGL CS:GO Major Kraków 2017. Odbędą się one w dniach 21-23 lipca w TAURON Arenie. Jest to kolejny przykład zaangażowania w rozwój społeczności esportowej. Do tej pory HyperX wspierał zawody CS:GO rangi Major w łącznie 9 spotkaniach. Firma otrzymała również wyłączność na dostawę klawiatur podczas turnieju. Odwiedzający będą mieli okazję wypróbować pełną gamę gamingowych peryferiów firmy HyperX.

Kwalifikacje miejscowe odbyły się w PGL Studios w Bukareszcie, w dniach 29 czerwca – 2 lipca. Drużyny walczyły o osiem miejsc w Fazie Grupowej PGL Major, zaplanowanej na dni 16 – 19 czerwca. Zwycięzcy Fazy Grupowej dołączą w Krakowie do ośmiu legendarnych drużyn z którymi powalczą o okrągły milion dolarów i tytuł mistrzowski na TAURON Arenie.

W rywalizacji wezmą udział liczne drużyny wspierane przez HyperX, w tym: SK Gaming, G2, Natus Vincere, Cloud9, Team Liquid, Renegades i inne. Na stoisku HyperX będzie można spotkać wszystkich zawodników.


Poprzedni artykułWiedźmin 3 ukończony bez otrzymania ani jednego ciosu
Następny artykułCooler Master Devastator 3 – nowy zestaw klawiatury z myszą
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.