HyperX poinformował o udziale w finałach IEM Katowice 2018 oraz o sponsorowaniu tej imprezy. Producent przedstawi całą gamę produktów dla graczy. Prócz tego przeprowadzona zostanie ich demonstracja. Wiele drużyn sponsorowanych przez HyperX pojawi się na finałach IEM w Katowicach w dniach 24-25 lutego i 2-4 marca, są to m.in. Cloud9 i TSM.

Na stoisku HyperX uczestnicy imprezy będą mieć okazję wypróbować najnowsze urządzenia peryferyjne, w tym wielokrotnie nagradzane zestawy słuchawkowe z serii Cloud, czy też ich najnowszy produkt w postaci pierwszej klawiatury RGB HyperX – Alloy Elite RBG. Co więcej, na stoisku będzie można też zakupić różne produkty, w tym wcześniej wspomnianą klawiaturę, do której wyjątkowo, dla pierwszych 50 osób, dodawana będzie specjalna edycja podkładki pod mysz HyperX FURY S PUBG w wydaniu XL.


Poprzedni artykułTelewizja Polska nabywa prawa do transmisji rozgrywek esportowych
Następny artykułGigabyte będzie obecna podczas Intel Extreme Masters Katowice 2018
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments