W ramach imprezy Intel Extreme Masters Katowice 2018 odbędą się rozgrywki Heroes of the Storm Global Championship Western Clash. W tym roku na Europę przypadają cztery miejsca w turnieju. Do tego 4 drużyny z Ameryki Północnej będą próbowały przerwać zwycięską passę Europejczyków. Do zgarnięcia są łączne nagrody o wartości 100 000 dolarów. Walka toczyć się będzie nie tylko o honor, ale również o dodatkowe miejsce w nadchodzącym turnieju Mid-Season Brawl, które zwycięska drużyna może wywalczyć dla swojego regionu.

Heroes of the Storm Global Championship Western Clash

Najwyżej rozstawiona drużyna z Europy to Team Dignitas. Przez dwa lata z rzędu zdobywali trofeum. Tuż za nimi są Fnatic, którzy w zeszłym roku w finale bohatersko dotrzymywali kroku. Trzecią pozycję zajmuje nowoprzybyły na HGC zespół Method, a europejską stawkę zamykają Zealots.

Esportowe emocje czekają nas od piątku, 2 marca, od godziny 11:00 czasu polskiego. Szczegółowe informacje na temat zakwalifikowanych drużyn, formuły turnieju, komentatorów oraz transmisji na żywo znaleźć można w artykule na naszym blogu: Cel podróży: Katowice.


Poprzedni artykułElite Dangerous: Beyond – kolejny dodatek do symulatora kosmicznego
Następny artykułDebiut procesorów Core i5-8600, Core i5-8500 i Core i3-8300
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments