Poznań Game Arena 2017 - HAMA

Firma Hama zapowiedziała swoją obecność na targach Poznań Game Arena 2018. Jej stoisko będzie się znajdowało wspólnie z MediaMarkt w hali 7A. Łączna powierzchnia będzie wynosiła aż 50 m2. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z możliwościami najnowszego sprzętu dla graczy z serii uRage.

Mowa tutaj chociażby o nowej linii głośników uRage 2.1 evo, które charakteryzują się możliwością bezprzewodowego podłączenia do komputera lub telewizora. Pojawią się także myszy zmieniające kształt oraz z wymiennymi obudowami (Morphmouse oraz Morphmouse2 evo.). Fani klawiatur mechanicznych znajdą dla siebie model uRage M3chanical, natomiast wielbiciele dobrej jakości dźwięku podczas rozgrywek będą mieli okazję wypróbować drgające słuchawki SoundZ 7.1 na własnych uszach.

Ale sprzęt to nie wszystko. Na graczy czekają stoiska do gier w CS:GO oraz Leage of Legends. Każdy fan tych tytułów będzie mógł spróbować swoich sił w zawodach na najlepszego gracza. Ci natomiast, którzy nie czują się mocni w rywalizacji grupowej, mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanej przez Hama strefy F2P i tutaj spokojnie pokonywać kolejne poziomy w specjalnie przygotowanych grach.

 


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments