Good Game Brewery wprowadza na rynek serię piw rzemieślniczych, powstałych z myślą o graczach i fanach e-sportowych zmagań. Ich nazwy nawiązują do najpopularniejszych gatunków gier – FPS-ów, RPG-ów, MOBA. Pomysłodawcami nowej marki piw są osoby związane z e-sportem. Cześć z nich przez wiele lat grała w różnych zespołach, a w swojej obecnej pracy codziennie mają styczność z gamingiem.

Twórcy marki Good Game Brewery wierzą w zaangażowanie polskiej społeczności. To dzięki niej będą mogli rozwijać stałą markę piw dla graczy.

Good Game Brewery oferuje cztery różne piwa, z których każde reprezentuje inny styl.

Clutchmeister to klasyczny  pils o wyraźnej goryczce w smaku. Jego nazwa nawiązuje do popularnych strzelanek, jak np. Counter-Strike: Global Offensive.

Good Game Brewery - Clutchmeister

Runiczny Młot jest ciemnym pszenicznym dunkelweizenem. Tutaj mamy powiązanie z takimi grami, jak World of Warcraft.

Good Game Brewery - Runiczny Młot

Battle Royale charakteryzuje się mocno chmielowym aromatem typowym dla american pale ale. Widać tutaj nawiązanie do Fortnite, czy PUBG.

Good Game Brewery - Battle Royale

Mid or Feed  reprezentuje styl pale ale. Piwo to nawiązuje do gier MOBA.

Good Game Brewery - Mid or Feed

Piwa powstają we współpracy z Browarem Perun, który posiada wieloletnie doświadczenie w warzeniu „craftów”. W planach Good Game Brewery są już kolejne piwa w nowych stylach, które regularnie będą pojawiać się na sklepowych półkach. Piwa są dostępne są do nabycia w pubach gamingowych oraz w sklepach z piwami rzemieślniczymi w Warszawie, Wrocławiu, Krakówie, Gdańsku, Poznaniu i Toruniu.

Marka Good Game Brewery jest głównym sponsorem zbliżającej się imprezy East Games United 2018 w Białymstoku. Podczas niej odbędzie się turniej CS:GO z pulą nagród sięgającą 15 000 złotych. Pierwsze kwalifikacje do turnieju ruszą już podczas Poznań Game Arena 2018. Na stoisku marki OPTIMUS i Thrustmaster zostanie zorganizowany turniej eliminacyjny pod nazwą – ROAD TO EGU by Good Game Brewery. Zwycięzcy, poza zagwarantowaniem sobie udziału w finałach w Białymstoku, zgarną gadżety i nagrody rzeczowe. Wydarzeniem towarzyszącym PGA będzie impreza Good Game Brewery Party w poznańskiej Cybermachinie, która odbędzie się 12 października, w piątek. W lokalu gracze zakupią piwo ze specjalną zniżką. Good Game Brewery Party będzie również partnerem oficjalnego VIP Party Poznań Game Arena 2018.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments