Good Game Brewery wprowadza na rynek serię piw rzemieślniczych, powstałych z myślą o graczach i fanach e-sportowych zmagań. Ich nazwy nawiązują do najpopularniejszych gatunków gier – FPS-ów, RPG-ów, MOBA. Pomysłodawcami nowej marki piw są osoby związane z e-sportem. Cześć z nich przez wiele lat grała w różnych zespołach, a w swojej obecnej pracy codziennie mają styczność z gamingiem.

Twórcy marki Good Game Brewery wierzą w zaangażowanie polskiej społeczności. To dzięki niej będą mogli rozwijać stałą markę piw dla graczy.

Good Game Brewery oferuje cztery różne piwa, z których każde reprezentuje inny styl.

Clutchmeister to klasyczny  pils o wyraźnej goryczce w smaku. Jego nazwa nawiązuje do popularnych strzelanek, jak np. Counter-Strike: Global Offensive.

Good Game Brewery - Clutchmeister

Runiczny Młot jest ciemnym pszenicznym dunkelweizenem. Tutaj mamy powiązanie z takimi grami, jak World of Warcraft.

Good Game Brewery - Runiczny Młot

Battle Royale charakteryzuje się mocno chmielowym aromatem typowym dla american pale ale. Widać tutaj nawiązanie do Fortnite, czy PUBG.

Good Game Brewery - Battle Royale

Mid or Feed  reprezentuje styl pale ale. Piwo to nawiązuje do gier MOBA.

Good Game Brewery - Mid or Feed

Piwa powstają we współpracy z Browarem Perun, który posiada wieloletnie doświadczenie w warzeniu „craftów”. W planach Good Game Brewery są już kolejne piwa w nowych stylach, które regularnie będą pojawiać się na sklepowych półkach. Piwa są dostępne są do nabycia w pubach gamingowych oraz w sklepach z piwami rzemieślniczymi w Warszawie, Wrocławiu, Krakówie, Gdańsku, Poznaniu i Toruniu.

Marka Good Game Brewery jest głównym sponsorem zbliżającej się imprezy East Games United 2018 w Białymstoku. Podczas niej odbędzie się turniej CS:GO z pulą nagród sięgającą 15 000 złotych. Pierwsze kwalifikacje do turnieju ruszą już podczas Poznań Game Arena 2018. Na stoisku marki OPTIMUS i Thrustmaster zostanie zorganizowany turniej eliminacyjny pod nazwą – ROAD TO EGU by Good Game Brewery. Zwycięzcy, poza zagwarantowaniem sobie udziału w finałach w Białymstoku, zgarną gadżety i nagrody rzeczowe. Wydarzeniem towarzyszącym PGA będzie impreza Good Game Brewery Party w poznańskiej Cybermachinie, która odbędzie się 12 października, w piątek. W lokalu gracze zakupią piwo ze specjalną zniżką. Good Game Brewery Party będzie również partnerem oficjalnego VIP Party Poznań Game Arena 2018.


Poprzedni artykułIntel Core i9-9900K w całkowicie nowym opakowaniu w cenie 585 USD
Następny artykułIntel prezentuje Core i9-9900K, Core i7-9700K i Core i5-9600K
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.