Firma Gigabyte będzie obecna podczas Intel Extreme Masters Katowice 2018. Wspólnie z morele.net i innymi partnerami będzie można ich spotkać na stoisku C1. Przygotowana zostanie wystawa sprzętu marki AORUS. Jest to oferujący najwyższą wydajność, stabilność działania oraz możliwość indywidualnego dostosowania i personalizacji budowanego zestawu komputerowego.

Intel Extreme Masters Katowice 2018 - Gigabyte

W tym roku odwiedzających czeka wyjątkowa gratka – możliwość zagrania w grę PUBG CQB w specjalnym trybie, stworzonym tylko dla AORUS na czas imprezy w Katowicach. Oczywiście dla najlepszych graczy przewidujemy nagrody z kartą graficzną AORUS 1070 Ti oraz płytą główna Z370 AORUS Gaming K3 na czele. To jednak nie koniec atrakcji. Trzy dni imprezy wypełnione będą graniem, konkursami i możliwością zdobycia gadżetów AORUS. Gośćmi specjalnymi stoiska będą YouTuberzy i influencerzy, którzy poprowadzą streamy z wydarzenia.

W czasie odwiedzin stoiska będzie też można dokonać zakupu sprzętu AORUS w wyjątkowych cenach. W sklepie stworzonym przez partnera stoiska Morele.net, dostępny będzie pełen przekrój produktów, rozpoczynając od podkładek, myszek, klawiatur na płytach głównych i kartach graficznych kończąc. Wszystko to oczywiście w atrakcyjnych cenach.


Poprzedni artykułHyperX kolejny raz sponsoruje IEM Katowice 2018
Następny artykułOMEN by HP będą obecni na targach IEM Katowice 2018
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments