Firma Genesis zapowiedziała swój udział w konwencje East European Comic Con 2017. Wydarzenie odbędzie się w dniach 5 – 7 maja 2017 roku w mieście Bukareszt na terenie Romeexpo. EECC nie są jednak targami stricte technologicznymi, ale poświęconymi szeroko rozumianej popkulturze, w tym komiksom, filmom, serialom, anime, mandze, planszówkom, karciankom, grom i wielu innym. Uczestnicząc w imprezie Genesis chce podkreślić, że sprzęt gamingowy może śmiało stać się elementem kultury.

Czego mogą się spodziewać odwiedzający stoisko Genesis? Producent zamierza zaprezentować m.in. wszystkie swoje nowości, w tym klawiaturę membranową Rhod 400, myszki RGB Xenon 200 i Krypton 500. Na imprezie odbędzie się także przedpremierowy pokaz podświetlanej podkładki pod mysz Boron 700 i gryzonia Krypton 700. Dodatkowo stanowisko będzie wyposażone w zestawy komputerowe zbudowane w oparciu o obudowy Titan 550 i 660 Plus oraz fotele z serii Nitro.


Poprzedni artykułXWVM Gameplay 2017-04-28, czyli postęp prac nad remakiem gry Star Wars: X-Wing
Następny artykułAsus przedstawia płytę ROG STRIX H270I GAMING – mini-ITX dla mniej zamożnych graczy
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.