Targi Poznań Game Arena 2016 odbędą się już w 4 weekend października, a tymczasem firma Modecom została oficjalnym sponsorem całego wydarzenia. Będzie ona odpowiedzialna za techniczne wyposażenie stoisk w komponenty i akcesoria komputerowe. Organizatorzy mają nadzieję, że dzięki zaangażowaniu firmy MODECOM kolejna edycja Targów Gier, Rozrywki i Multimediów, odniesie niekwestionowany sukces.

Na uczestników PGA 2016 czekają liczne konkursy z wartościowymi nagrodami, które również ufunduje MODECOM. Na tegoroczne PGA Sponsor zaplanował premierę nowych produktów premium z serii Volcano. O szczegółach poinformujemy w kolejnym materiale.


Poprzedni artykułPremiera Outlast 2 przesunięta na pierwszy kwartał 2017 roku
Następny artykułBlizzard być może planuje wydać Starcraft w wersji HD
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.