W ostatni weekend sierpnia odbędą się zawody European League of Legends Summer Final. Riot Games wybrało na miejsce wydarzenia krakowską TAURON Arenę. Na miejscu zmierzą się profesjonalni gracze z najlepszych europejskich drużyn, którzy zawalczą o tytuł Mistrzów i najwyższą nagrodę, jaką jest uczestnictwo w październikowych 6 Dorocznych Mistrzostwach Świata. Jednak to nie wszystko, ponieważ drużyna, która zdobyła najwięcej punktów przez cały sezon, również kwalifikuje się jako reprezentant Europy, każde zwycięstwo jest więc ważne aż do samego końca.

Rozpoczęcie wszystkich meczy zaczyna się o godzinie 17:00 CEST, a dokładniejszy plan poszczególnych dni przedstawia się następująco:

  • 15:30 – Otwarcie Areny dla prasy;
  • 17:00 – Ceremonia Otwarcia i start Pierwszej Rozgrywki
  • 18:00 – Start Drugiej Rozgrywki
  • 19:00 – Start Trzeciej Rozgrywki

Ostateczny skład, jaki weźmie udział w finałach, znany będzie po zakończeniu fazy półfinałowej w niedzielę, 21 Sierpnia, w Berlinie.

Przez ostatnich 8 miesięcy, 10 profesjonalnych drużyn League of Legends z całej Europy stawało w szranki o wyłonienie najlepszej w regionie. Wreszcie przyszła pora na finał, a w związku z tym najbardziej zacięte potyczki, podczas których dowiemy się kto zasłużył na miano Mistrzów.

Bilety można nabyć w serwisie Ticketmaster – koszt to 50 PLN za dzień. Nie przegapcie zatem 27 i 28 sierpnia 2016 roku.


Poprzedni artykułMSI Radeon RX 460 2G OC i Radeon RX 460 4G OC
Następny artykułMonkey King – Valve szykuje nowego bohatera do gry DOTA 2
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.