ESL i WESA zorganizują finały ESL Pro League Season 6. Będzie to pierwszy w historii turniej Counter-Strike: Global Offensive w Danii. Zawody odbędą się 8-10 grudnia 2017 roku i weźmie w nich udział 12 drużyn. Większość meczów odbywać się będzie na Sparekassen Fyn Arena. Tuż obok całości odbędą się również gamingowe targi, których gospodarzem będzie miasto Odense i ESL.

W tym roku najlepsze drużyny z Europy i Ameryki Północnej rywalizować będą w sumie o 2 miliony dolarów. Oznacza to, że pula nagród w porównaniu do ubiegłego roku wzrosła o 25%. Finały w Odense będą szczególne, bo właśnie za ich sprawą przekroczona zostanie granica 4 milionów dolarów, które zostały wypłacone drużynom w postaci nagród od początku istnienia ESL Pro League.

Sprzedaż biletów na finały ESL Pro League Season 6 w Odense wystartuje 11 sierpnia w piątek o godzinie 11:00. Po więcej informacji na temat wydarzenia zapraszamy na oficjalną stronie Pro League CS:GO. Trailer grudniowych zawodów możecie znaleźć tutaj.


Poprzedni artykułTransmisja z PGL Major 2017 została obejrzana przez 740 000 widzów
Następny artykułCarmageddon Max Pack z 75% zniżką na GOG.com
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.