Od końca 2017 roku świat esportu aktywnie wspiera Mercedes-Benz. Jest on partnerem i współorganizatorem turniejów ESL One Katowice powered by Intel 2018. Nowy trend wpisuje się bezpośrednio w kontynuację kampanii „Grow up”, promującej młodzieńczą twarz Mercedes-Benz oraz bestsellerowe kompaktowe modele z gwiazdą. Już w ten weekend, 24 – 25 lutego 2018 w Katowicach odbędzie się turniej ESL One w wieloosobowej grze strategicznej DOTA 2.

ESL One Katowice powered by Intel 2018Drużyny ze światowej czołówki zawalczą o nagrody o łącznej puli 1 mln dolarów. Ich mecze będą śledzić tłumy widzów w katowickim Spodku oraz w sieci, za pośrednictwem streamingu. Równocześnie do turniejowych rozgrywek odbędzie się plebiscyt na najcenniejszego gracza – MVP, wybieranego również głosami publiczności. Zwycięzca otrzyma nowy egzemplarz wybranego kompaktowego Mercedesa.

ESL One Katowice powered by Intel 2018

Dla gości imprezy Mercedes-Benz przygotował wiele atrakcji – m.in. możliwość odbycia jazd testowych najnowszymi modelami oraz konkursy z nagrodami, w których będzie można wygrać zdalnie sterowane, miniaturowe Gelendy. Takie same modele otrzyma każdy z uczestników turnieju.

Podczas turnieju ESL One w Katowicach, po raz pierwszy w Polsce, zadebiutuje też najnowsza Klasa A.


Poprzedni artykułCoocazoo EvverClevver II Gorilla – funkcjonalny plecak dla geeka
Następny artykułGra RUST wyszła z fazy Early Access. Poprawiono kilka rzeczy.
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.